مقالات و اخبار تخصصی سئو
تاریخ : ۹ آذر ۱۳۹۸ | ۰۱:۰۵:۴۹ | نویسنده : مهشید

طراحی اپلیکیشن اندروید

هزینه تولید و پباده سازی نرم افزار اندروید و گوشی
این ایام شرکت های، سازمان ها و شرکتها و کسب و شغل های بخش اعظمی به‌دنبال پیشنهاد پباده سازی نرم افزار گوشی منحصر برای خویش می باشند. همواره هزینه ایجاد نرم افزار اندروید جزو پارامترهای تاثیر گذار در تصمیم گیری برای پیشنهاد پباده سازی نرم افزار اندروید میباشد. هزینه پباده سازی نرم افزار اندروید قادر است یک امر دارای اهمیت در تعیین و تصمیم شما باشد البته همگی می‌دانیم که ملاک اصلی در پیشنهاد تولید نرم افزار اندروید تعرفه تولید نرم افزار اندروید وجود ندارد بلکه "کیفیت" مهم ترین نقش را قبلی از تعرفه پباده سازی نرم افزار اندروید ایفا مینماید. هر فرد و شرکتی قادر است خویش را تحت عنوان طراح نرم افزار تلفن همراه معرفی نماید و به شما یک بها ایجاد نرم افزار اندروید هرچند به مراتب زیر ارائه نماید البته صرفا یک کمپانی ماهر می‌تواند پیشنهاد نرم افزار اندروید ماهر و کارآمد شما‌را پباده سازی و اجرا نماید. کمپانی ساخت سایت و پباده سازی نرم افزار اندروید فراتک در راستای امداد به فعالان اقتصادی برای معرفی خویش درین بازار مبادرت به ایجاد و پباده سازی پیشنهاد نرم افزار اندروید برای تارنما شرکتها، پیشنهاد نرم افزار اندروید برای مغازه، ایجاد نرم افزار اندروید برای کمپانی، تولید نرم افزار اندروید برای وبسایت رستوران و غیره با بها پباده سازی نرم افزار اندروید مطلوب نموده است که بوسیله آن یوزرها می‌توانند از بسته پیشنهاد نرم افزار اندروید خویش برای معرفی کالاها و سرویس ها خویش به عامه مردم به کار گیری کنند. انگیزه ما این میباشد که کلیه کسب و کارهایی که به تفکر ساخت نرم افزار گوشی مخصوص برای خویش می‌باشند با کمترین ارزش پباده سازی نرم افزار تلفن همراه بتوانند به بیشترین همت و کیفیت دست یابند.

هزینه ایجاد نرم افزار اندروید به بخش اعظمی از پارامترها بستگی داراست. کلاً هزینه پباده سازی نرم افزار اندروید با اعتنا به جزئییات و تجهیزات آن ها مشخص و معلوم میشود. ممکن میباشد بسته به جور کسب و فعالیت تعرفه ایجاد نرم افزار اندروید نیز گوناگون باشد. به عنوان مثال تعرفه پباده سازی نرم افزار اندروید برای وبسایت شرکتها، ارزش تولید نرم افزار اندروید برای مغازه، بها پباده سازی نرم افزار اندروید برای کمپانی، ارزش پباده سازی نرم افزار گوشی برای وب سایت رستوران، هزینه ایجاد نرم افزار اندروید برای وبسایت رستوران، هزینه پباده سازی نرم افزار اندروید شارژ، هزینه ایجاد دکان اینترنتی اپلیکیشن آندروید، هزینه پباده سازی اپلیکیشن فروش اندروید و غیره اشاره نمود. ولی با اعتنا به اینکه انگیزه از ایجاد نرم افزار گوشی در اکثر مواقع اتصال اپلیکیشن به وبسایت میباشد، وبسایت اینترنتی بایستی قابلیت و امکان ساخت خروجی های لازم جهت نرم افزار گوشی را داشته باشد که خویش به تنهایی در انتخاب تعرفه ایجاد نرم افزار اندروید تاثیر دارااست. در اکثری از مواقع لازم میباشد که طراح تارنما این قابلیت را آماده نماید و یا این که از ماژولهایی که خروجی لازم را ساخت می‌کنند به کار گیری کنیم، اگر که‌این قابلیت به طور پیش فرض وجود نداشته باشد لازم میباشد که قابل انعطاف افزاری مستقل به طور زیر اینترنت نوشته شود تا از روش آن اپلیکیشن بتوان خروجی های لازم را ساخت کرده و در نرم افزار اندروید استفاده کرد.

نرم افزار اندروید
یکی از دیگر از ملاک های برآورد هزینه تولید و پباده سازی اپلیکیشن گوشی براساس تجهیزات نخستین و دکورا سیون آن معلوم میشود. در صورتی‌که می‌خواهید تارنما یا این که دکان آنلاین خویش را به نرم افزار گوشی تبدیل فرمایید تعرفه پباده سازی نرم افزار اندروید براساس مورد ها پیش فرض انتخاب میشود که دراین‌صورت شما از یک مثال نرم افزار اندروید تماما هماهنگ گردیده با وبسایت های فروشگاهی فراتک استفاه میکنید. در‌این‌حالت‌ ارزش ایجاد نرم افزار اندروید نام برده به مراتب مطلوب خیس از بها پباده سازی نرم افزار اندروید به طور سفارشی می‌باشد.

البته ممکن میباشد یک موسسه، کمپانی، سازمان، رستوران و یا این که هر واحد تجاری دیگری بخواهد براساس نیازهای خویش پیشنهاد تولید برنامه اندروید خویش را ارائه نماید که در‌این وضعیت می بایست با اعتنا به نیازهای آن گروه بها پباده سازی نرم افزار تلفن همراه برای کمپانی یا این که رستوران و یا این که هزینه تولید نرم افزار اندروید برای هتل و یا این که هر گروه دیگری بسته به نیاز آنان متعدد خواهد شد. همینطور درخواست اتصال نرم افزار اندروید به خزانه اطلاعاتی از سایر پارامترهای تاثیرگذار در گزینش هزینه پباده سازی نرم افزار اندروید هست.

به غیر از مورد ها روایت شده در فوق ممکن میباشد یک گروه برای تولید نرم افزار در مسئله حوزه های محاسباتی , قرعه کشی , بازی ... و حوزه هایی که نیاز به اجرای یک برنامه کاربردی روی گوشی یا این که تبلت دارا هستند درخواست ارائه تعرفه ایجاد نرم افزار اندروید دهند که می بایست از طرز پباده سازی و ایجاد سفارشی نرم افزار تلفن همراه به کار گرفت.

ممکن میباشد بها پباده سازی نرم افزار اندروید شرکتی در مواقعی گوناگون با هزینه پباده سازی نرم افزار اندروید فروشگاهی و یا این که تعرفه تولید نرم افزار اندروید سازمانی باشد. ولی این تفاوت هزینه پباده سازی نرم افزار اندروید فقط به جهت تجهیزات و درخواست هایی میباشد که یک کمپانی، سازمان، موسسه و یا این که مغازه درخواست می‌نماید و در حالتی که که تجهیزات درخواستی در همگی حالات توصیه پباده سازی نرم افزار شرکتی، سازمانی و یا این که فردی یکی‌از باشد قاعدتا در بها پباده سازی نرم افزار اندروید شرکتی، یا این که هزینه پباده سازی نرم افزار سازمانی و یا این که بها پباده سازی نرم افزار دکان اندروید تفاوتی تولید نخواهد شد.

کارشناسان پباده سازی نرم افزار اندروید فراتک همواره مهیا ارائه مشورت کردن های لازم جهت ساخت اپلیکیشن گوشی کیفیت بالا مطلوب و همینطور ارائه راهکارهای تجربه کاربری در سمت معمولی سازی فرآیندها و بهبود آن ها در نرم افزار اندروید شما میباشند. بعداز مشخص و معلوم شدن طرح اول قطعا با کارشناسان پباده سازی نرم افزار اندروید کمپانی فراتک تماس حاصل نمایید تا مشورت های لازم جهت بهبود طرح را به طور بدون پول به شما بدهند و در چهره نیاز شما تعرفه پباده سازی نرم افزار اندروید ذکر شده اعلام و جهت پیگیری های اضافه با شما هماهنگی به کار آید.

منبع: https://rayapars.ir/ios-android-app

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
تاریخ : ۷ آذر ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۵:۲۵ | نویسنده : مهشید

طراحی اپلیکیشن اندروید

پباده سازی نرم افزار تلفن همراه

هم زمان با توسعه دستگاه های هوشمند مانند تلفن همراه و تبلت و پباده سازی نرم افزار تلفن همراه در کلیه ی قضیه ها، تعداد یوزرها موبایلی روز آپ تو دیت طولانی تر می‌شود. ترازو به کارگیری از کامپیوتر های فردی نسبت به تلفن همراه های هوشمند معدود خیس شده‌است. در واقع امروزه بیشترین آمار دسترسی به وب از آن تلفن همراه و تبلت می‌باشد و این آمار روز آپ دیت در اکنون ارتقاء میباشد.

همگام بودن با تکنولوژی با پباده سازی نرم افزار
امروزه همگام بودن با تکنولوژی یکی‌از ضرورت های پیروزی در هر کسب و عمل میباشد. پباده سازی اپ تلفن همراه متناسب با کسب و کارتان در تولید برندینگ و پیشی به دست آوردن از رقبای تجاری تان بسیار اهمیت دارااست. از روش آن می‌توانید تعامل بهتری با مشتریان خویش داشته باشید. پیرو راجع به تولید اپ و مزایای آن بیش تر سخن خوا هیم کرد. کمپانی سه سوت اینترنت کارشناس در قضیه پباده سازی و ایجاد App اندروید و ios میباشد که پروژه های خویش را به طور ماهر و با قیمت ارزان انجام می‌دهد.

پباده سازی نرم افزار تلفن همراه

نرم افزار چه میباشد؟
به اپلیکیشن هایی که برای تلفن همراه های هوشمند، تبلت ها، دستیار های فردی دیجیتال و غیره ساخته می گردند، اپلیکیشن کاربردی گفته می‌گردد که به اختصار به آنان App یا این که نرم افزار می‌گویند. استفاده کننده بوسیله این نرم افزار ها، به صورت بی واسطه فرمانی را در موبایل هوشمند خویش اجرا مینماید . اکثری از مدیران کار های ماهر و بیزینس خویش را جهت ارائه بهتر سرویس ها و تولیدات خویش ، به نرم افزار گوشی نیازمندند.

نرم افزار ها گونه های مختلفی دارا‌هستند نظیر :
نرم افزار های HTML5 :
براساس تکنولوژی های شناخته گردیده اینترنت ، نظیر HTML5، جاوا اسکریپت و CSS بوده و برای تولید تغییرات کوچک، قابل تبدیل به پلت فرم های دیگر میباشد.
نرم افزار های محلی :
پباده سازی نرم افزار اندروید و ios براساس یک پلت فرم مختص پباده سازی می گردند برای مثال جاوا و Eclipse یگانه اندروید و Xcode و Objective-C خاص ios است.
نرم افزار های ترکیبی :
ترکیبی از دو جور فوق میباشد.
پروسه پباده سازی اپ
در آغاز بایستی انگیزه خویش را برای اینکه متوجه شویم چه اپلیکیشنی برای پباده سازی نیاز داریم معین کنیم آیا انگیزه ما یک بازی میباشد یا این که برنامه آموزشی یا این که یک ابزار؟ پس از اینکه انگیزه مشخص و معلوم شد می‌توانیم سازه به نیاز از آنان به کار گیری کنیم.چه مراحلی می بایست در پیاده سازی نرم افزار دنبال شود :

انتخاب کردن پیروزی: خواسته از پیروزی چه چیزی است؟ تعداد معین دانلود، تعداد یوزرها فعال یا این که یا این که معیار پول پرداختی
انتخاب ترازو میزان دارایی: میزان دارایی با دقت به انگیزه متبوع بایستی به اعتنا معلوم شود.
پلتفرم برنامه:بازنگری فرمائید کدام پلت فرم حالت بهتری را برای شما تولید می نماید.
خصوصیت های نرم افزار: می بایست ماهر باشد تا یوزرها تشویق به به کار گیری از آن شوند همینطور کیفیت واسط کاربری آن مهم میباشد.
انگیزه نرم افزار پس از تکثیر :مال بایستی بازاریابی و تبلیغ برای معرفی داشته باشد.
گونه های نرم افزار در سه سوت اینترنت:
ارتباطی

مذهبی

کتابی

آموزشی

برای کلیپ و رسانه

طبی و تندرست

آب و هوا

خبر‌ها و آگهی

نرم افزار ابزاری

نرم افزار کاربردی

و …

پباده سازی نرم افزار اندروید و ios
داشتن نرم افزار گوشی قادر است شما‌را سریع خیس به هدف ها تجاری تان برساند و منجر می‌گردد اشخاص بیشتری با محصول ها و سرویس ها شما آشنا شوند. کمپانی طراحی وب سایت سه سوت اینترنت در راستای رونق کسب و عمل مشتریان خویش دوران هاست بخش برنامه نویسی نرم افزار گوشی بر بستر پلتفرم های آی وی اس و اندروید را فعال سازی کرده است و با تحیل پروسه کاری شما نرم افزار مطلوب کسب و کارتان را ایجاد و پباده سازی میکند و همینطور مهیا پاسخگویی به سوال ها و ارائه مشورت بدون پول به مشتریان خویش است.

پباده سازی نرم افزار اندروید و ios

کمپانی پباده سازی نرم افزار
مزایای پباده سازی نرم افزار گوشی
تعامل بهتر و دوسویه با مشتری
ارائه بهتر و سریعتر سرویس ها به مشتری
معرفی تولید ها و سرویس ها به بازار های نو
قابلیت پرداخت آنلاین و فروش تولیدات
در دسترس بودن در هر دوران و جای‌جای
بهتر چشم شدن در بین رقبا و مشتریان
پیشی تصاحب کردن از رقبای تجاری
رابطه نزدیک با مخاطبین و حضور دائمی در فضای سری یوزرها
گسترش طولانی تر مارک تجاری شما
ارتقاء شیوه های ارتباطی
ارسال نوتیفیکیشن برای یوزرها
تجهیزات نرم افزار تلفن همراه
نرم افزار گوشی شما می‌تواند دربرگیرنده ورقه اصلی، تماس با ما، در رابطه ما و آلبوم تصاویر باشد. شما با تولید یک App میتوانید خبرها، سرویس ها، تولید ها خویش را طولانی تر نمایید، فروش تولید ها و پرداخت آنلاین داشته باشید. صفحه ها سفارشی بسازید. متن، صدا، عکس و فیلم تولید فرمائید. آیکون و رنگ نرم افزار خویش را تغییر‌و تحول دهید. اطلاعیه های لازم را به مشتریان خویش در کوتاهترین روزگار بفرستید و پیام های دریافتی آن ها را باز بینی نمائید.

کمپانی پباده سازی نرم افزار سه سوت اینترنت
پباده سازی اپ با سه سوت اینترنت
کمپانی پباده سازی نرم افزار سه سوت اینترنت با سالیان تجربه درخصوص ساخت سایت ، بهینه سازی و سئو وبسایت جزء شایسته ترین های طراح تارنما و نرم افزار میباشد. سه سوت اینترنت با متخصصان و برنامه نویسان ماهر در پباده سازی نرم افزار اندروید و ios سرامد میباشد. برای توصیه پباده سازی نرم افزار گوشی در تهران و کرج و سراسر عالم میتوانید با مشاوران ما در سه سوت اینترنت تماس گرفته یا این که با مشاهده ی تارنما از تعرفه ها ی و طراحی وب و نرم افزار تدبیر یابید.

پباده سازی نرم افزار تلفن همراه | پباده سازی نرم افزار اندروید و ios | کمپانی پباده سازی نرم افزار
تفاوت پباده سازی نرم افزار تلفن همراه به طور آفلاین و آنلاین
با دقت به توسعه و گسترش تکنولوژی و فراگیر بودن به کار گیری از تلفن همراه، این مورد برای کسانی که به‌دنبال معرفی مارک خویش میباشند بسیار اهمیت دارااست چون با به کار گیری از پباده سازی نرم افزار تلفن همراه میتوانند به راحتی کسب و عمل خویش را به کسانی که مایلند با کسب و فعالیت شان آشنا شوند معرفی نمایند. چنانچه نرم افزار به طور آفلاین پباده سازی شود هنگام به کار گیری از نرم افزار نیازی به وب نخواهید داشت اما در شرایطی‌که که پباده سازی نرم افزار تلفن همراه را به طور انلاین انجام دهید هنگام به کارگیری از نرم افزار نیاز به وب خواهید داشت. مساله دیگری که درباره با طراحی وب موجود هست این میباشد که در چهره نبود وب نمی قدرت به محتوای وبسایت دسترسی داشت در صورتی‌که که با استعمال از پباده سازی نرم افزار گوشی به طور آفلاین نیز می شود به محتوای وبسایت دسترسی یافت.

عوارض تفاوت هزینه تولید اپ اندروید و ios
امروزه نمیتوان از پیشرفت تکنولوژی دیده پوشی کرد. از گزاره تکنولوژی هایی که یوزرها استعمال بسیار متعددی از آن دارا‌هستند نرم افزار گوشی میباشد. با به کار گیری از نرم افزار تلفن همراه به سادگی میتوان خرید خویش را به طور اینترنتی انجام بخشید و از سرویس ها آژانس مثل اسنپ بهره برد و مجموعاَ با نرم افزار گوشی میتوان بخش اعظمی از شغل های روزانه را با صرف دوران و هزینه کمتری انجام اعطا کرد. درباره با پباده سازی نرم افزار گوشی، پباده سازی نرم افزار اندروید و ios مطرح می گردد.درصورتی که پباده سازی نرم افزار گوشی به طور پباده سازی نرم افزار اندروید باشد هزینه آن نسبت به پباده سازی نرم افزار ios کمتر خواهد بود چون اشخاص بیشتری وجود دارا هستند که برنامه نویسی پباده سازی نرم افزار اندروید را انجام می‌دهند و همینطور پباده سازی نرم افزار اندروید برای گسترش به مشقت بار افزارهای کمتری نیاز دارااست و ادله دیگر می‌تواند گران بودن طاقت فرسا افزار در برنامه نویسی برای پباده سازی نرم افزار ios باشد.

پباده سازی نرم افزار گوشی | پباده سازی نرم افزار اندروید و ios | کمپانی پباده سازی نرم افزار
پباده سازی نرم افزار گوشی | پباده سازی نرم افزار اندروید و ios | کمپانی پباده سازی نرم افزار
کیفیت تولید اپ اندروید و ios
کمپانی طراحی وب سایت سه سوت اینترنت بیشتراز یک ده سال میباشد که در مسئله طراحی وب سایت و پباده سازی نرم افزار اندروید و ios فعالیت دارد. مجموعه برنامه نویس کمپانی پباده سازی نرم افزار سه سوت اینترنت در این باره بسیار خبره میباشند و به طوری نرم افزار شما‌را پباده سازی خواهد کرد که متناسب با نیاز کاری شما باشد و شما بتوانید بیشترین به کارگیری را از آن داشته باشید.

رابط کاربری مطلوب در پباده سازی اپ تلفن همراه
هنگام ایجاد نرم افزار تلفن همراه بایستی این نکته گزینه دقت قرار گیرد که بایستی به طوری باشد که استفاده کننده هنگام به کار گیری از آن لذت غالب شود و بتواند با آن رابطه نیکی برقرار نماید. اصول آیتم استعمال در پیاده سازی بسیار مهم می‌باشد که طراحان ضمن پیاده سازی اپ اندروید و ios بایستی به آنان اعتنا نمایند.

نکاتی که بایستی در پباده سازی به آن دقت نمود
علاوه بر اینکه پباده سازی بایستی به طور بی آلایش و بدور از پیچیدگی باشد می بایست کلید های میانبری نیز پباده سازی گردیده باشد تا استفاده کننده فارغ از طی کردن مسیرهای طولانی به سادگی به انگیزه خویش دست یابد. در پباده سازی نرم افزار اندروید و ios می بایست تمام مواقعی که استفاده کننده به آن مستلزم میباشد مو جود باشد و این آیتم ها و موردها می بایست بدون نقص باشد البته به نحوی نباشد که موجب حواس پرتی استفاده کننده شود. پباده سازی می بایست به طوری باشد که استفاده کننده را از اشتباهاتش با خبر سازد . پباده سازی نرم افزار اندروید و ios بایستی منعطف باشد یعنی درصورتی که که استفاده کننده اشتباهی را مرتکب شد، بتواند اعمال انجام یافته گذشته را تصحیح نماید. درصورتی که مستلزم پباده سازی نرم افزار هستید کمپانی پباده سازی نرم افزار سه سوت اینترنت فراهم ارائه سرویس ها به شما می باشد. این موسسه پباده سازی نرم افزار بیشتراز یک ده سال میباشد که در این مورد عمل می‌نماید.

منبع: https://rayapars.ir/ios-android-appادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
تاریخ : ۶ آذر ۱۳۹۸ | ۰۱:۰۳:۴۰ | نویسنده : مهشید

طراحی اپلیکیشن اندروید

 

نرم افزار اندروید چه می باشد ؟ مبنا گذار اندروید اندی روبین میباشد چون وی فقط شخصی بود که توانست ایده های خویش را در کمپانی گوگل رشد داده و این سیستم ادله را برای او‌لین توشه روانه بازار کند . اندروید مبنی بر هسته سیستم ادله لینوکس پیشرفته میباشد . رئیس و پدازش اطلاعات و رابطه با قسمت های متعدد سیستم به وسیله هسته لینوکس انجام می‌گردد و میتوان اظهار کرد اندروید صرفا واسطی برای رابطه کابر با مشقت بار افزار سیستم میباشد . این سیستم دلیل به وسیله گویش جاوا برنامه نویسی شده‌است و یک کدام از مزایای آن کد گشوده یا این که اپن سورس بودن آن میباشد و به همین علت بسط دهندگان متعددی بر روی آن عمل می نمایند . نرم افزار یک برنامه بر روی موبایل می‌باشد بدین ترتیب نرم افزار اندروید در واقع طرحی میباشد که به وسیله سیستم دلیل اندروید عمل می کند و بر روی دستگاه هایی که از این سیستم دلیل پشتیبانی مینمایند قابل به کارگیری میباشد . برای دانلود برنامه های اندروید و یا این که مشاهده نرم افزار های اندرویدی میتوایند از پلی استور و یا این که کافه بازار برنامه های ما یحتاج خویش را دانلود و به کار گیری نمائید . با ایجاد نرم افزار اندروید کسب و عمل خویش را رونق دهید ... ! امروزه نرم افزار­های گوشی پرطرفدارترین و پرکاربردترین ابزار در دنیای وب و گوشی میباشند. این قضیه را می­توانید با اعتنا به حجم زیاد، نرم افزار­های گوشی در موضوع­ های متفاوت مانند: نرم افزار‌های اندروید مغازه­های آنلاین، خرید بلیت، درخواست ماشین کرایه ای، نرم افزار­های بانکی، توصیه خوراک و اکثری دیگر متوجه گردید. شما می­توانید برای رونق کسب و عمل خویش با پباده سازی اپلیکیشنی خوشگل و متناسب با کسب و فعالیت خویش را در الویت قرار دهید، این امر خطیر را به متخصصان کمپانی رهام اینترنت بسپارید. گروه متخصصان پباده سازی نرم افزار رهام اینترنت با بکارگیری تکنولوژی­های روز در کارایی­اند تا شایسته ترین نرم افزار‌های موبایلی در حوزه اندروید را در مشت شما قرار دهند.

 ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
تاریخ : ۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۷:۱۸ | نویسنده : مهشید

اپلیکیشن آموزشی

مزایای پباده سازی نرم افزار آموزشی چه می‌باشد؟
1. انعطاف پذیری و دسترسی آسوده

بر پایه ی یک نظرسنجی، مردم به صورت میانگین ​​30 ساعت در ماه از نرم افزار های گوشی استعمال می‌کنند. آن‌ها به جهت انعطاف پذیری و سهولت جستجوی داده ها، تبدیل به بخشی از معاش مردم گردیده اند. اصلی ترین مزیت استعمال از نرم افزار های آموزشی، سهولت به کار گیری و دسترسی به مورد ها آموزشی حتی‌د‌ر چهره عدم دسترسی به وب میباشد.

2. مطالعه آنلاین و دسترسی به Ebook ها

امروزه دانشجوها معمولا عشق مند به مطالعه آنلاین می باشند و از کتابخانه های آنلاین به کار گیری میکنند. پباده سازی نرم افزار های آموزشی به دانشجو یان و دانشآموزان این قابلیت را می دهد که موردها ما یحتاج آموزشی خویش را به سادگی بیابند و در کنار زمان های درسی از آن ها به کار گیری کنند.

3. رابطه اثرگذار استاد پدر و مادر

نرم افزار های ارتباطی پدر و مادر و مدرس در تولید ارتباط ها بالاتر از دیوارهای شرکتهای آموزشی امداد میکند. پباده سازی نرم افزار آموزشی معلمان را قدرتمند می سازد جواب پرسش های پدر و مادر را بدهند. همینطور در مراقبت شفافیت در بخش فراگیری نیز امداد مینماید.

4. ساخت سرگرمی در کنار فراگیری

یادگیری و یادگرفتن دیگر فعالیتی منفعل و یکطرفه وجود ندارد. ارائه فراگیری در قالب بازی، بسیار سود بخش و مفید می باشد و سبب ساز ساخت شوق و عشق به یادگیری در کودک ها می‌شود. پباده سازی نرم افزار های آموزشی برای علم آموزان یاری می نماید تا فراگیری در ذهن آنان ماندگارتر شود.

5. کاهش مسافت در میان دانشجو یان و مؤسسه

می اقتدار اعلام‌کرد که با دقت به شیوه های سنتی فراگیری، مؤسسات نمی توانند دقت یکسانی به تمامی دانشجو یان داشته باشند. پباده سازی نرم افزار های آموزشی این قابلیت را برای مدرسه ها و موسسه ها آموزشی آماده میسازد که داده ها موردنیاز علم آموزان و دانشجوها از پاراگراف فولدر آموزشی های تازه، جلسات و کنفرانس های گوناگون و عمل های اجتماعی مکتب را به صورت برابر در چنگ آن‌ها قرار دهند.

6. پیگیری پیشرفت خردسالان شما

با پباده سازی نرم افزار آموزشی و به کارگیری از آنان، می‌توانید پیشرفت فرزندان خویش را که یکی مهمترین مواقعی میباشد که هر بابا و مادری می‌خواهند بدانند، پیگیری فرمائید. همینطور شما می‌توانید از پیشرفت فرزند خویش در مهارت ها و علم های گوناگون آگاه گردید.

7. رابطه دایم فی مابین دانش جو و استاد

پباده سازی نرم افزار های آموزشی شایسته ترین منش برقراری رابطه میان دانش جو مدرس میباشد و آنان می‌توانند بیرون از اطراف آموزشی نیز در رابطه بوده و تعامل داشته باشند.

حرف پایان:

در دنیای امروز علم آموزان از طریق های امروزی یادگیری از گزاره نرم افزار های آموزشی به کار گیری می نمایند که به نفع علم آموزان، معلمان و پدر و مادر است. پباده سازی نرم افزار های آموزشی آینده بخش فراگیری را متحول میسازد و سبب ساز به بسط آن میشود.

بیش تر از 20 میلیون علم آموز در عالم از نرم افزار آموزشی Google برای یادگرفتن به کارگیری می‌نمایند
به کار گیری از نرم افزار آموزشی گوگل در 2 سال اخیر 100% ارتقا یافته میباشد
به کارگیری از نرم افزار آموزشی Google میتواند منجر 1.5 میلیون دلار در سال صرفه جویی در مخارج آموزشی شود.
72 دانش گاه از 100 دانش کده برتر آمریکا از اپلیکشن های آموزشی Google به کار گیری میکنند.
73٪ از معلمان به محتوای دیجیتالی از روش تلفن همراه خویش دسترسی پیدا مینمایند

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
تاریخ : ۲۲ آبان ۱۳۹۸ | ۰۳:۳۳:۱۹ | نویسنده : مهشید

آموزش سئو

یادگرفتن بهینه سازی بدون پول با به کار گیری از کتاب و فیلم فراگیری بهینه سازی
در تارنما نیوسئو یادگرفتن بهینه سازی مجانی ارائه می‌شود تا اشخاص عشق مند بدین عرصه بتوانند علم خویش را در مسئله بهینه سازی لحظه به لحظه بهبود بخشند و از آن در کسب و عمل اینترنتی خویش به کار گیری نمایند. این یادگرفتن ها به یک‌سری وضعیت کتاب یادگرفتن seo، فیلم فراگیری بهینه سازی و متن‌ها فراگیری seo ارائه شده‌است.

این بخش دربرگیرنده تمام مقاله ها آکادمی در مورد فراگیری بهینه سازی وب سایت و seo تارنما ها برای گوگل می‌ باشد. بیشک با تلاوت این مقاله‌ها شما میتوانید وب سایت خویش را به موقعیت مطلوبی در سکو بندی های گوگل برسانید و در فیض آن سبب ساز ارتقاء بازدید، ارتقاء مشتری و در غایت ارتقاء فروش خویش گردید.

در‌این مقاله ها همت شده‌است که مباحث برای دوستان خوب تازه کار و کارشناسان ماهر گونه بندی گردیده باشد تا هر مورد در کوتاه ترین روزگار ممکن به شایسته ترین فیض برسند.ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
تاریخ : ۲۱ آبان ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۶:۳۷ | نویسنده : مهشید

سئو چیست؟ او‌لین قدم را درست بردارید
تعاریف بسیار زیادی برای مضمون‌ سئو ارائه شده است. شاید اولین و عادی ترین بیان این باشد که بهینه سازی نسخه کوتاه شده ای از عبارت Search Engine Optimization است یعنی seo وبسایت برای موتورهای جستجو.

اما هدف اصلی seo موتورهای جستجو نیستند بلکه هدف ما رضایت کاربر است. گوگل توجه ویژه ای به رضایت کاربران از نتایج جستجو دارد و همت می نماید تا تارنما هایی را در درجه های بالا قرار دهد که محتوای آن ها برای کاربران رضایت بخش است. در منفعت میتوان اعلام کرد در عمل سئو مخفف عبارت Search Experience Optimization یا بهینه سازی تجربه جستجو می باشد.

برای کسب موفقیت در سئو باید بیش از هر چیز به رضایت کاربر دقت کنیم. رضایت کاربر از محتوای شما به دست اندرکاران متعددی بستگی دارد. ادبیات شما، کیفیت محتوا و اطلاعات ارائه شده، شیوه نمایش و ارائه محتوا، سرعت سایت، نمایش صحیح در تلفن همراه، پاسخ گویی به سوالهای کاربران و بخش اعظمی موارد دیگر بر رضایت کاربران تاثیر گذار می باشند.

برای ادراک بهتر مفهوم seo سفارش می کنیم به برگه seo چه می باشد رجوع کنید.

چرا سئو بر موفقیت یک کسب و عمل تاثیرگذار است؟
طی یک‌سری سال اخیر فرهنگ وتمدن جستجو میان تمام مردم دنیا ترویج یافته و ولی رونق استفاده از تلفن های هم پا موجب شده تا دسترسی به اطلاعات نسبت به قبل بسیار سریع و عادی باشد. اینک روزانه میلیاردها جستجو از طریق گوگل انجام میشود که اکثری از آن‌ها با هدف خرید مال یا دسترسی به خدمات هستند.

در‌صورتی‌که شما جایگاه مناسبی در نتایج جستجوی گوگل داشته باشید این کاربران به سایت شما وارد شده و اطلاعات تکمیلی از فرآورده یا خدمت شما دریافت میکنند. همین مراحل ساده موجب می شود که ارتباط بیشتری با مردم داشته باشید و شانس خود را برای تبدیل آنان به مشتری افزایش دهید.

چرا سئو وبسایت برای ما مهم است

برای مثال تصور کنید که فردی پیرو خرید تلفن همراه سامسونگ نوت 9 باشد، اولین اقدام او احتمالا جستجوی همین عبارت در گوگل است. پس از جستجو لیستی از حاصل به کاربر نمایش داده میشود. سایت هایی که جایگاه بالاتری در نتایج جستجو داشته باشند قاعدتا اقبال بیشتری نیز برای ورود این فرد به سایت خود خواهند داشت.

به طور معدل 32 درصد کاربران دسکتاپ و 24 درصد کاربران گوشی بر روی جایگاه یک گوگل کلیک می نمایند
پس از ورود کاربر به سایت روند تبدیل او به مشتری آغاز میشود. اکنون تصور کنید که کاربر با گوشی وارد وب سایت شما شده البته صفحات شما نمایش مناسبی در گوشی ندارند. احتمالا از وبسایت خارج شده و مورد دیگری را در گوگل تعیین می‌نماید. اخلاق و رفتار کاربران هنگام جستجو یکی فاکتورهای مهم گوگل برای گزینش رضایت آنها از سایت شما خواهد بود.

در کل میتوان خاطرنشان کرد هرچقدر شما مقام بهتری در نتیجه ها جستجو داشته باشید کاربران بیشتری به تارنما خود جذب خواهید کرد و هرچقدر که بستر مناسب تری برای آن ها آماده کرده باشید نرخ تبدیل به مشتری ارتقا خواهد یافت.

در جدیدترین الگوریتم گوگل BERT، گوگل می‌تواند تا هدف جستجو کاربران را فهم و شعور کند و بهترین بهره را به او نشان دهد. این یعنی اگر بتوانید زبان کاربران را فهم و شعور فرمایید و دقیقاً با این زبان با مخاطب خود ارتباط برقرار کنید، بخت کسب منزلت برتر برای شما بیشتر هم می شود.

چرا فراگیری سئو برای کلیه کسب‌و‌کارها موثر است؟
برای برد در سئو باید تکنیک ها و استانداردهای مرتبط با این حوزه را به نیکی بشناسیم. اینک شرکت ها بخش اعظمی هستند که در قضیه آموزش بهینه سازی فعالیت کرده و به شما کمک می‌کنند تا منزلت تارنما خود را در نتیجه ها جستجو ارتقا دهید. البته آیا برون سپاری بهینه سازی کار درستی است؟ هم بله و هم نه!

قبلی از تصمیم گیری این نکات را در لحاظ داشته باشید:

1- سئو سایت ارزان نیست
با توجه به رقابت بالا در فضای اینترنت معمولا کسب جایگاه در لغات کلیدی ارزشمند کار دشواری است. در منفعت نرخ خدمات seo هر روز بیش تر از قبل می‌گردد.

seo ارزان نیست

در بخش اعظمی از پروژه ها نمیتوان تخمین صحت از واحد سنجش موفقیت تارنما داشت در بهره شما این هزینه را همراه با ریسک بالا میپردازید زیرا ممکن است عمل های این شخص یا شرکت نتیجه ها مورد نظر شما را به همدم نداشته باشد.

2- انتخاب متخصص seo عادی نیست
افراد و شرکتهای اکثری در‌این حوزه عمل می نمایند که باز بینی همت میزان تخصص آن ها برای شما سخت می باشد. ممکن می باشد در جلسات نخستین اصطلاحات و عباراتی به فعالیت گرفته شود که برای شما آشنا نیست.

انتخاب مشاور سئو براساس قدرت

درصورتی که دانش کافی درین حوزه نداشته باشید نمیتوانید فرد مناسب را گزینش نمایید و در نتیجه زمان و هزینه زیادی را صرف خواهید کرد که ممکن می باشد هیچ وقت به پیروزی ختم نشود.

3- پیروزی در سئو وقت گیر می باشد
برای افرادی که به این حوزه تسلط ندارند درک سئو سخت است. بسیاری تصور مینمایند که تکنیک هایی وجود دارد که با به کارگیری از آنها میتوان در مدتی کوتاه نتایجی جذاب بدست آورد. در حالیکه این اندیشه از اساس غلط است. برای برد در seo نیازمند شکیبایی و کارایی بسیار می باشید.

یادگرفتن سئو زمان بر می باشد

اگر دانش و تجربه کافی در این حوزه نداشته باشید به سختی می‌توانید عملکرد متخصص بهینه سازی را در حین های زمانی کوتاه برآورد فرمائید. برای تحلیل بر فرآیند اجرای پروژه بهتر است دانش خود را در مسئله سئو افزایش دهید.

جمع بندی

باز بینی این سه گزینه به ما نشان می‌دهد که حتی در صورتی‌که سئو سایت را به فرد دیگری واگذار میکنیم باید خودمان دانش کافی در‌این حوزه را داشته باشیم. زیرا عدم آشنایی با بهینه سازی موجب میشود که ریسک سرمایه گذاری شما بالا رفته و امکان نظارت بر کارایی متخصص را نداشته باشید. اینک که قرار است کلیه چیز را راجع به سئو بدانیم چرا سئو وب سایت را خودمان برعهده نگیریم؟

چه وقتی خودمان سئو وب سایت را برعهده بگیریم؟
پاسخ به این سوال یه خرده دشوار است. زیرا موفقیت در سئو بستگی مستقیم با واحد سنجش رقابت در کلمه ها هدف دارد. در‌صورتی‌که پروژه شما پیچیده و پررقابت نیست با یادگیری seo می توانید به خیر آن را انجام دهید اما برای پروژه های بزرگ شما نیازمند استفاد از تخصص و دانش افراد مطرح در این حوزه می‌باشید. تعداد این افراد کم است در منفعت هزینه ای که برای همکاری با شما دریافت میکنند بسیار بالاست.

در بعضا از پروژه ها نمیتوان به یک فرد متکی بود زیرا برای موفقیت در seo نیازمند تولید محتوای مخصوص و مستمر هستیم. انجام تمام فرآیندهای بهینه سازی نیازمند یک مجموعه قدرتمند و یک دست است در نتیجه حتی در صورتی از متخصصین این حوزه یاری بگیرید باید در این مسیر کنار آن ها باشید.

سئو متاع یک عمل تیمی است

متخصصین حرفه ای seo عموما در فرآیند تدوین استراتژی و تصمیم گیری های مهم به شما امداد میکنند اما فرایند های اجرایی مانند ساخت محتوا و لینک سازی می بایست توسط تیم دیگری در مجموعه شما انجام شود. در حالتی‌که بخواهیم به یک توده بندی کلی برسیم میتوان اعلام‌کرد:

1- برای پروژه های کوچک و کم رقابت همکاری با متخصصین حرفه ای دشوار می باشد زیرا هزینه بالایی برای ارائه خدمات دریافت میکنند. آموزش سئو وب سایت و انجام آن بوسیله شما یا یکی از کارمندان راه حل مناسبی برای این دست شرکت های خواهد بود.

2- برای پروژه های بزرگ و پیچیده نیازمند ساخت محتوا و انجام کار های بسیاری هستیم در سود سپردن آن به یک نفر یا شرکت ناممکن می باشد. درین شرایط شما می بایست یک تیم داخلی تشکیل داده و به نیکی آنها را یادگرفتن دهید. در کنار فعالیت این افراد از مشاوره حرفه ای یک متخصص نیز بهره مند شوید.

بهترین منشاء برای یادگرفتن سئو سایت چه است؟
بهینه سازی مفهومی گسترده و البته پیچیده می باشد. برای بهینه سازی وبسایت شما باید تکنیک ها و مفاهیم بخش اعظمی را خیال و خاطر بگیرید. وبسایت های آموزشی و مراجع معتبر به شما یاری میکنند تا دانش خود را این حوزه ارتقاء داده و تکنیک های مختلفی را فرا بگیرید. البته در صورتیکه عبارت “یادگرفتن seo وبسایت” را در گوگل جستجو نمایید با انبوهی از مقالات و منابع متفاوت مواجه خواهید شد که در بعضی موارد در تناقض با یکدیگر هستند.

تنوع منابع آموزشی و تفاوت گفته ها موجب سردرگمی شما خواهد شد، نتیجه این سردرگمی میتواند صرف زمان و هزینه زیاد سوای کسب منفعت باشد. برای آنکه بتوانید مسیر درستی را در یادگرفتن سئو تارنما انتخاب فرمائید فرایند زیر را دنبال نمائید:

1- فراگیری seo مبتدی (آشنایی با اصطلاحات رایج بهینه سازی)
در هر حوزه تخصصی که وارد بشوید با انبوهی از کلمه ها و اصطلاحات جدید مواجه خواهید شد، سئو نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای آنکه هنگام مطالعه یک نوشته‌ی علمی یا کتاب فراگیری seo دچار سردرگمی نشوید باید این اصطلاحات را بشناسید. برخی از این اصطلاحات سئو کلاه سفید، بهینه سازی کلاه سیاه و الگوریتم های گوگل می باشند.

آموزش اصطلاحات سئو

آکادمی وبسیما بخشی را به نام واژه و کلمه نامه سئو فراهم کرده است که در آن مهم ترین و کاربردی ترین کلمه ها را به شما معرفی میکند. پیشنهاد میکنیم در قدم اولیه به واژه نامه seo مراجعه کرده و کلمه ها و اصطلاحات این حوزه را مرور کنید. هرکجا عبارت جدیدی به گوش شما خورد که معنی آن را نمیدانید مجدد به‌این بخش مراجعه کرده و جستجو کنید. با این کار seo تازه کار را به طور کامل یاد میگیرید و آماده هستید تا وارد مرحله آن‌گاه (و مهم تر!) سئو شوید.

2- فراگیری seo پیشرفته (مطالعه کتاب های آموزش در حوزه بهینه سازی)
مطالعه مقالات اینترنتی قادر است تکنیک های جذابی را در حوزه سئو به شما فراگیری دهد البته در این مقاله‌ها مسیر یادگیری برای شما معلوم نشده می باشد. طولانی تر مقاله ها فراگیری سئو تمرکز خود را بر یک حوزه یا تکنیک خاص قرار میدهند و برای افرادی که دقیقا در همان مرحله هستند مناسب خواهند بود.

برای ابتدا یادگیری seo بهترین طرز مطالعه کتاب های تخصصی در این حوزه است. زیرا کتاب علاوه بر ارائه محتوای آموزشی مسیر یادگیری را نیز پیش بینی می‌کند. پیوستگی مطالب و یادگیری منظم موجب می‌شود که دچار سردرگمی یا تناقض نشوید.

البته دسترسی به کتاب های آموزش بهینه سازی و تشخیص میزان اعتبار و همت آن ها عمل عادی ای نیست. به همین استدلال در آکادمی وبسیما فضایی را پیش بینی کرده ایم که در آن به معرفی کتاب های اثرگذار در حوزه آموزش بهینه سازی خواهیم پرداخت. این کتاب ها در دسته بندی های گوناگون قرار داده شده و توضیحات مختصری از محتوای آن‌ها در اختیار شما قرار گرفته است. با مراجعه به کتابخانه seo می‌توانید به‌این منابع گران بها دسترسی داشته باشید و دانش بهینه سازی خود را از تازه کار به حرفه ای برسانید.

گروه کتاب های یادگرفتن seo

3- مشاهده تیم فیلم‌های آموزش سئو
مطالعه مقالات و کتاب های الکترونیکی فهم و شعور عمیقی از مفاهیم و اصطلاحات سئو برای شما آماده میکند البته ممکن است موجب شود تا در مسیر یادگیری خود بخش‌هایی از محتوا را فراموش کرده یا از نظر شما پنهان بمانند.

برای مرور سریع مفاهیم و استعمال از صدا و تصویر با هدف انتقال سریع اطلاعات، سفارش می کنیم به بخش فیلم آموزش seo در وبسایت مراجعه‌نمایید تا ویدئوهای بدون پول و منحصربه‌فرد را به صورت سیرتکامل بندی شده و با ترتیب ملاحظه کنید.

4- شرکت در بعد از ظهر های یادگرفتن seo (seo مبتدی و تازه کار و فن‌ای در فعالیت)
پس از آنکه دانش نخستین را در حوزه سئو کسب کردید با انبوهی از سوالات مواجه خواهید شد. شما به خوبی می دانید که چه کارهایی برای پیروزی در seo لازم است اما احتمالا نمیدانید که آن‌ها را چطور و در چه زمانی انجام دهید. شرکت در بعد از ظهر های آموزشی به شما کمک می‌نماید مسیر آزمون و نادرست را کوتاه کرده و آنچه قرار می باشد در 1‌سال تجربه نمایید در یک ماه خیال بگیرید.

آکادمی وبسیما مفاهیم و موضوعات مختلف در seo را طی 5 کارگاه تخصصی به شما آموزش می دهد. بعداز پایان این بعد از ظهر شما میتوانید تمام فعالیت های مرتبط با سئو یک سایت را مدیریت کرده و استراتژی مناسبی برای بهینه سازی به عمل بگیرید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه بعدازظهر جامع آموزش بهینه سازی مراجعه کنید.

دوران جامع آموزش سئو

تفاوت اصلی بعدازظهر آموزشی با کتاب یا مقالات بهینه سازی، انتقال تجربه در کنار دانش است. در‌این بعدازظهر های آموزشی شما از تجربه متخصصین وبسیما طی سالها کار حرفه ای منفعت مند میشوید، مسیر درست را می شناسید و سوای خوف از غلط کار خود را در زمینه سئو نخست میکنید.

 ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید: