مقالات و اخبار تخصصی سئو
تاریخ : ۱۷ آذر ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۲:۰۱ | نویسنده : مهشید


نرم افزار اندروید

طراحی اپلیکیشن اندرویدپباده سازی و ایجاد اشکال نرم افزار اندروید
امروزه به کارگیری از تلفن همراه های هوشمند در معاش بشر ها صرفا به ارتباط تلفنی تمام نمی شود و این تلفن همراه ها توانسته اند با به کار گیری از نرم افزار های مختص سرویس ها متفاوتی به یوزرها ارائه دهند. با اعتنا به ارتقا تلفن همراه های اندرویدی ایجاد نرم افزار اندرویدی به یکی‌از گرفتاری های مدیران کسب و فعالیت ها و موسسه ها خدماتی تبدیل شده‌است

امروزه به کارگیری از موبایل های هوشمند در معاش بشر ها فقط به ارتباط تلفنی خاتمه نمی گیرد و این موبایل ها توانسته اند با به کار گیری از نرم افزار های مختص سرویس ها متفاوتی به یوزرها ارائه دهند. با دقت به ارتقاء تلفن همراه های اندرویدی تولید نرم افزار اندرویدی به یک کدام از گرفتاری های مدیران کسب و فعالیت ها و شرکت ها خدماتی تبدیل شده‌است

چرا بایستی نرم افزار اندرویدی داشته باشیم

با اعتنا به تنوع تلفن همراه های کاربر از سیستم دلیل اندروید داشتن یک نرم افزار اندرویدی در معنای این میباشد که نرم افزار شما بر روی موبایل های هوشمند متعددی نصب خواهد شد و این در معنای این میباشد که رابطه شما با مشتریان و مخاطبان را عمیق خیس و پیوسته خیس خواهد بود. در حالتی‌که کسب و کارشما و یا این که سرویس ها ارائه گردیده به وسیله شما از پتانسیل بالایی برخوردار باشند شما می‌توانید با ساختن و داشتن یک نرم افزار اندرویدی که تلاش لازم را داشته باشد و در عین هم اکنون نیز خوشگل و استفاده کننده پسند باشد به راحتی به مشتریان و یوزرها خویش سرویس ها خویش را ارائه فرمائید. همینطور طبق آخری آمارها اضافه از 85% از دارندگان تلفن همراه هوشمند از سیستم استدلال اندروید استعمال می‌کنند.

پباده سازی و ایجاد اشکال نرم افزار اندروید

خصوصیت های یک نرم افزار اندرویدی خوب

امروزه نرم افزار های متعددی برای تلفن همراه های اندرویدی ساخته میگردند. به صورت میانگین در هر هفته میلیون ها نرم افزار با استفاده کننده های گوناگون برای یوزرها اندروید در سراسر عالم ساخته می شود. با دقت بدین تعداد نرم افزار درست شده نرم افزار اندرویدی برای اینکه بتواند مخاطبان را جذب نماید می بایست خصوصیت های متعددی داشته باشد. این خصوصیات به طور خلاصه در پایین برای شما آورده شده‌است. شما بایستی اعتنا فرمائید که در پباده سازی نرم افزار خویش این خصوصیات را نظر فرمائید. هرچه نرم افزار شما به استاندارد های ذیل نزدیک خیس باشد مقبولیت این نرم افزار میان یوزرها بیش تر خواهد بود.

پباده سازی جالب نرم افزار

نرم افزار اندرویدی بایستی بتواند از حیث زیبایی و جذابی برای مخاطب در رتبه قابل قبولی باشد. پباده سازی نرم افزار می بایست کاربرد پسند بوده و بتواند دقت مخاطب را جلب نماید.

پباده سازی کاربردی نرم افزار

نرم افزار اندرویدی می بایست به طوری ساخته شود که بتواند کاربری مطلوب داشته باشد. این کاربرد بایستی برای کلیه یک تجربه بی آلایش و شادی بخش باشد که یوزرها بتوانند به راحتی از این نرم افزار استعمال نمایند.

طراحی اپلیکیشن اندروید

پباده سازی حاذق نرم افزار

نرم افزار می بایست در منطقه نیاز های استفاده کننده بتواند به خیر و خوبی عمل نماید. در پباده سازی نرم افزار اندرویدی می بایست اعتنا داشته باشید که بتواند نیازهای یوزرها را به طور بی نقص برطرف نماید.

تجربه کاربری شادی بخش در نرم افزار

یوزرها بایستی کار کشته باشند که به طور بدون نقص با نرم افزار شما عمل کرده و از عمل با آن لذت ببرند. نرم افزار می بایست ناوبری راحتی داشته باشد و به راحتی یوزرها بتوانند به بخش‌های متعدد نرم افزار مراجعه نمایند. عدم وجود قسمت های پیچیده و منوهای تو در تو لازمه این بخش میباشد.

پباده سازی و تولید اشکال نرم افزار اندروید

پباده سازی قشنگ

پباده سازی ظاهری نرم افزار می بایست قشنگ باشد. ظواهر قشنگ سبب ساز میگردد که مخاطب به راحتی جذب نرم افزار شود. به کار گیری از رنگ های مطلوب در کنار المان های گرافیکی دیدنی سبب ساز میشود که یوزرها به راحتی با نرم افزار شما رابطه برقرار کرده و از آن به کارگیری نمایند.

رعایت استاندارد های جهانی

در پباده سازی نرم افزار بایستی استاندارد های جهانی رعایت شود. نرم افزار شما بایستی در موبایل ها وتبلت های گوناگون که به سیستم استدلال اندروید و یا این که به ورژن های متعدد این سیستم ادله مجهز میباشند به خیر و خوبی عمل نماید. جا نمایی آیکون ها و کلید ها بایستی استاندارد باشد. مسیر بازو مسدود شدن نرم افزار می بایست طبق استاندارد های روز جهان باشد.

وجود تجهیزات بدون نقص

نرم افزار شما می بایست نیاز های یوزرها را در مورد های مختص و یا این که گوناگون برطرف سازد. این به‌این معنا میباشد که تجهیزات قرار داده گردیده در نرم افزار شما بایستی بدون نقص باشد. این تجهیزات می بایست سازگار با گوشی هوشمند گردیده و همت جامعی داشته باشند.

کد نویسی کار کشته

مهم‌ترین بخش یک نرم افزار خوب کدنویسی کارکشته آن میباشد. استعمال از متد های روز عالم و لهجه های برنامه نویسی توسعه یافته سبب ساز می‌گردد که نرم افزار اندروید در بخش کد نویسی نیز توانمند ظواهر شود. هرچه بخش کد نویسی نرم افزار کارکشته خیس باشد نرم افزار تلاش بیشتری خواهد داشت و قابلیت پیروزی آن اضافه خواهد بود.

یک پارچه بودن با تارنما ها

نرم افزار ها بایستی با وب سایت های مرتبط با خودشان هماهنگ باشد و در‌صورتی‌که شما هم تارنما دارید و از نرم افزار اندرویدی به کارگیری میکنید این نرم افزار بایستی بضاعت و توان رابطه با تارنما شما‌را داشته باشد مثلا یوزرها به عبارتی‌طور که در وبسایت شما نام نویسی می نمایند و اسم کاربری و کلمه و واژه عبور اخذ میکنند با به عبارتی اسم کاربری و واژه عبور هم بایستی بتوانند وارد نرم افزار شما شوند.
طراحی اپلیکیشن اندرویدامتیاز:
 
بازدید: